EESTI MOOTORRATTASPORDI FÖDERATSIOON MTÜ

Media page and news feed
?
This company's branding has already reached 1,966 peopleand his is followed by 8 Storybook users.The company has not been rated.and there are no comments either

EESTI MOOTORRATTASPORDI FÖDERATSIOON MTÜ current status

This company's branding has already reached 1,966 peopleand his is followed by 8 Storybook users.The company has not been rated.and there are no comments either.

Tegevusaruanne 2023

Tegevusaruanne 2023

Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioonile oli 2023 aasta teguderohke. Vaatamata geopoliitilistele ja majanduslikele probleemidele, suutsime olemasolevate vahenditega planeeritud tegevused enamjaolt ellu viia. Seda eriti Team Estonia sportlaste ning projektide poolelt. Jätkasime erinevate motosarjade korraldamist ning meie alade populariseerimist laste ja noorte seas erinevate ürituste kaudu

Eestis.

Taaskord saime Eestis nautida külgkorvikrossi MM-etappi, mis peeti koos quadide EM-etapiga Tartumaal Lange motokeskuses. Pärnus korraldati Enduro EM-etapp ja noorte motokrossi EM-võistluste Põhja-Euroopa tsooni avaetapp. EMF erinevad distsipliinid arenesid samuti edasi. Mainimist väärivad kiire arenguga elektrilised rattad ehk e-bike’id. Aasta mototeoks valiti laste seitsme-etapiline „särtsukate“ sari, kus osales kokku 130 sõitjat. See sari on ideaalne motospordiga alustavatele lastele.

Lisaks eelpool toodule osalesid meie noored, juuniorid ja täiskasvanud paljudel rahvusvahelistel võistlustel ning treeninglaagrites.

Jätkus aktiivne töö Rahvusvahelise Mootorrattaspordi Föderatsiooni (FIM) ja FIM Europe’i komisjonides, töörühmades ning erinevate projektide juures.

Finantsiliselt kattis EMF ka 2023 majandusaastal varasemate aastate tegevuste miinust. Eelnevate aastate majandustulemusi mõjutasid varasemalt covid-19 pandeemia, EMF 100 juubeliaastal toimunud sündmused, trükised, kommunikatsioon jm asjaolud. Kuigi oleme hetkel veel jooksvas miinuses, siis 2023.a. majandusaasta aruandes on EMF tulem paranenud tulude-kulude lõikes ligi 10 000 euro võrra.

Liikmesklubide arv oli 2023. aastal 94 klubi, võistlejalitsentse väljastasime kokku 791 + ühekordsed litsentsid.

Eestis korraldati 77 mootorrattaspordi võistlust:

Motokross: 41, EHKK: 5, Enduro: 12, E-Bike: 5, Supermoto: 3, Ringrada: 3, Mäkketõus: 6, Trial: 2. Lisaks klubide sisesed võistlused.

Meediategevused:

Palju tähelepanu suunasime 2023.a. just motospordialade nähtavusele, meediale ja erinevatele saadetele. Sellele tegevusele pani suuresti õla alla just erasektor ja see koostöö aitas ka meie koondislasi ja tippsportlasi. Suunasime 2023 aastal palju tähelepanu alade nähtavusele, meediale, erinevatele saadetele ja üldisele motospordi populariseerimisele. EMF tootis koos alakomisjonidega üle 500 uudise nii Eestis kui välismaal toimunud võistlustest. Headeks koostööpartneriteks võime eriti pidada Delfit ja ERR-i, kes sageli ka ise meie teemasid uudistes kajastab. ERR esindajad olid kaasas ja kajastasid suures mahus soolotsiklite Rahvuste krossi Prantsusmaal,

Ernees. Samuti olime mitme looga kajastatud näiteks ka ERR-i „Ajaloo 100 spordihetke“ ülevaates.

EMF-i Facebooki lehel oli meie uudiste jälgitavus: 254 512, lehe meeldimised: 5095, keskmiselt 3255 per postitus. EMF-i Instagram lehel oli uudiste jälgitavus 51 276, EMF-i veebileht ühes kuus keskmiselt üle 30 000 külastuse. EMFTV YouTube üle 220 000 vaatamise. tehti üle 140-e lühemat ja pikemat videot, mida ajaliselt vaadati 5600 h, aastas üle 230 ööpäeva, keskmine loo vaadatavus 2,2 minutit. Motospordi vastu kasvas ka huvi paljudes maakonnalehtedes, kes hoiavad oma sportlastel innukalt silma peal.

Noortesport:

Ära tasub märkida 16-aastase quadisõitja Karl Robin Rillo EMi üldarvestuse kolmandat kohta täiskasvanute seas. Lisaks sellele osalesid meie noored, juuniorid ja täiskasvanud motosportlased paljudes treeninglaagrites ja rahvusvahelistel võistlustel.

Comments (0)


Are you sure you want to delete this article?

Dropdown

all articles

Külmas Rovaniemis toimus NMC koosolek

Põhjamaade motoföderatsioonide ehk NMC aastakoosolek toimus Soome Mootoriliidu korraldusel külmas Rovaniemis. Kuigi Rovaniemis on juba paar nädalat olnud külm,
msport.ee

2025 motorattaspordi aasta lõpugaala

Lavapealne melu läbi Igor Tseskidovi kaamera.
The post 2025 motorattaspordi aasta lõpugaala first appeared on Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon.
The post 202
msport.ee

Aita valida “Aasta mototegu 2025”!

2025. hooaeg on jõudmas lõpusirgele ning on aeg tunnustada tegusid, mis on andnud Eesti motospordile hoogu juurde. Huvi motospordi vastu on tõusutrendis ning se
msport.ee

Eestlased tegid Läti Hard Enduro meistrivõistlustel taaskord puhta töö

Eestlased tegid Läti Hard Enduro meistrivõistlustel taaskord puhta töö 08. novembril jagati Riia, Mežaparkis Läti Motoföderatsiooni aastalõpugalal hooaja auhind
msport.ee

Tutvu Motospordi Treenerite EKR3 Erialase Tasemekoolituse ajakava ja sisuga!

29.–30. novembril toimub hotellis Dzingel motospordi treenerite EKR3 erialane tasemekoolitus Mõlemal päeval algus kell 09:00. Koolitajateks omaala spetsialistid
msport.ee

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.