SAARTE TARBIJAKAITSEKESKUS MTÜ

Media page and news feed
?
This company's branding has already reached 291 peopleand his is followed by 4 Storybook users.The company has not been rated.and there are no comments either.T

SAARTE TARBIJAKAITSEKESKUS MTÜ current status

This company's branding has already reached 291 peopleand his is followed by 4 Storybook users.The company has not been rated.and there are no comments either.

Tegevusaruanne 2023

MTÜ Saarte Tarbijakaitsekeskus loodi 2008. aastal tarbijate nõustamise ja koolitamise eesmärgil. Peamine tegevusvaldkond on tarbijate koolitus, mille rahastamine toimub kas projektipõhiselt või koolituse tellijalt. 2012. aasta lõpus astus Saarte Tarbijakaitsekeskus Eesti

Tarbijakaitse Liidu liikmeks. 2013. aasta lõpus MTÜ muutis oma põhikirja ja alustas tegevust jaekaubandusega heategevuslikul eesmärgil.

Tegevuseks on komisjonimüük, kauba läbimüügist 40% läks kaubanduspinna rendiks ja kommunaalkuludeks. 4 kuu jooksul mitte müüdud kaup läheb heategevuseks. Investeeringuid 2013. aastal ei tehtud, samuti ei planeerita neid 2014. aastaks. Tegevjuhtkonna liikmetele aruandeaastal tasusid ei arvestatud ega tehtud muid soodustusi. Töötajaid MTÜ-s ei ole ja neile tasu ei makstud. 2014 aastal investeeringuid ei tehtud.

Tegevuseks on endiselt komisjonimüük,kauba läbimüügist 40 % läks kaubanduspinna rendiks, kommunaalkuludeks ning juhatuseliikme tasudesse. Tegevusjuhtkonna liikmetele arvestati tasusid. Muud soodustused puudusid aastal 2014. 2015 aastal investeeringuid ei tehtud.

Tegevuseks on endiselt komisjonimüük,kauba läbimüügist 40 % läks kaubanduspinna rendiks, kommunaalkuludeks,maksudesse ning juhatuseliikme tasudesse. Tegevusjuhtkonna liikmetele arvestati tasusid. Muud soodustused puudusid aastal 2015. 2016 aastal investeeringuid taas ei tehtud, endiselt tegemist komisjonimüügiga,kus läbimüügst 40% läks rendiks,kommunaalkuludeks ,maksudesseTegevjuhtkonna liikmetele aruandeaastal tasusid ei arvestatud ega tehtud muid soodustusi. 2017 aastal investeeringuid taas ei tehtud, endiselt kuni sügiseni oli tegemist komisjonimüügiga,kus läbimüügst 40% läks rendiks,kommunaalkuludeks ,maksudesseTegevjuhtkonna liikmetele aruandeaastal tasusid arvestati ega muid soodustusi ei tehtud. 2017 aasta sügisel pidimed kahjuks oma MTÜ tegevuse ajutiselt lõpetama Joanna Kolk ja Ene

Kolk, juhatuse liikmed 2018 a ei tegutsenud 2019 alustasime taas tegevust uues kohas,Tegevuseks on endiselt komisjonimüük,kauba läbimüügist 40 % läks kaubanduspinna rendiks, kommunaalkuludeks,maksudesse ning juhatuseliikme tasudesse 2020 aastal jätkasime tegevust aadressil turu 4 endiselt tegevuseks komisjonimüük ,tegevust ei toimund märts -mai seoses koroonapiirangute tõttu.Tegevusjuhtkonna liikmetele arvestati tasusid. Muud soodustused puudusid aastal 2020 2021 tegevus endiselt toimub aadressil turu 4 , tegevuseks endiselt komisjonimüük millest 40% läheb rendipinna ja kommunaalkulude ja juhatuseliikmetasuks 2022 aastal Tegevuseks on endiselt komisjonimüük,kauba läbimüügist 40 % läks kaubanduspinna rendiks, kommunaalkuludeks ning juhatuseliikme tasudesse.

2023 jätkasime samat tegevust , komisjonimüük, läbimüügist 40% läks arvete tasumiseks

Tegevusjuhtkonna liikmetele arvestati tasusid aga seekord vähem, kui varasemalt.

Comments (0)


Are you sure you want to delete this article?

Dropdown

all articles

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.