AIG MTÜ

Media page and news feed
?
This company's branding has already reached 467 peopleand his is followed by 3 Storybook users.The company has not been rated.and there are no comments either.T

AIG MTÜ current status

This company's branding has already reached 467 peopleand his is followed by 3 Storybook users.The company has not been rated.and there are no comments either.

Tegevusaruanne 2023

MTÜ Aig on mittetulundusühing, mille peamine eesmärk on pärandkultuuri hoidmine ja sellel põhineva pärandtoidu edasiarendamine ning selleks koolituste ning õpitubade läbiviimine.

2023 aastal viisime läbi mitmeid olulisi tegevusi: - Suvel remontisime maja. Pesime puhtaks sammaldunud katuse, parandasime ja värvisime. Hoone välisvoodril võtsime maha värvi, parandasime ja värvisime. Oluliselt suurenes hoone visuaal mis kaunistab ka kogu küla ilmet.

- Olime aktiivsed mitmete suuremate ja väiksemate kultuuriürituste läbiviimisel- Kostipäiv, Seto paabapraasnik, maaselnits, jõulud, Peipsi toidutänav, Täiskuuöösöömine jne.

- Suveperioodil oli kohvitare avatud külalistele igapäevaselt, tööle oli võetud üks töötaja.

- Toimusid mitmed kohalike ja kaugemate inimeste tähtpäevaüritused. Kohvitare külastas oluliselt rohkem väliskülalisi - Toimusid traditsioonilised õpitoad pelmeenide, sõira, kiisla, piirakute valmisatmisega nii täiskasvanutele kui ka lastele - MTÜ tegevus aasta jooksul oli aktiivne ja tulemuslik.

Palgalisi töötajaid aasta lõpus ei olnud.

Comments (0)


Are you sure you want to delete this article?

Dropdown

all articles

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.