SK HAAPSALU MÖLKKY MTÜ

Media page and news feed
?
This company's branding has already reached 52 peoplebut no user is tracking his activities.The company has not been rated.and there are no comments either.Tege

SK HAAPSALU MÖLKKY MTÜ current status

This company's branding has already reached 52 peoplebut no user is tracking his activities.The company has not been rated.and there are no comments either.

Tegevusaruanne 2023

SK Haapsalu Mölkky klubi asutati 20. aprillil 2022. Klubi eesmärk on propageerida

Mölkky mängu nii harrastus tasemel kui ka proffesionaalses spordiliigas. Klubi tegutseb

Haapsalus SEE Teatri hoones kus rendib ruume ja õueala. Suvel on võimalik treenida ja korraldada võistlusi õuealal. Talveks on meil valmis ka siseruumides 2 rajaga spordi saal kus on samuti võimalik treenida ning korraldada võistlusi.

Meie klubiga on liitunud ka pentanque mängijad. Treeningud toimuvad talve perioodil 4 korda nädalas. E-N .

Treeningutel käib vähemalt 45 inimest

Suvel käivad lisaks Mölkky treeningutele ka Soome Haapsalu ühenduse inimesed mängimas Mölkkyt kui ka pentaquet.

Meil on plaanis korraldada regulaarselt võistlusi ja treeninguid nii harrastajatele kui ka nn.

proffidele.

Mölkky on lihtne kogupere mäng, mis sobib igas vanuses, pikkuses ja kaalus inimestele.

See meenutab paljusid muid viskemänge, nagu näiteks prantsuse päritolu petanque.

Mängida võib igasugusel pinnasel aga parim on tasane liivaväljak, selline nagu on enamus pargiteid. Et mõnus ajaviide oleks garanteeritud on vaja ainult nelja asja vähemalt kahte mängijat, mängu ennast, väljakut ja rõõmsat tahet. Muu tuleb juba iseenesest.

.

Comments (0)


Are you sure you want to delete this article?

Dropdown

all articles

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.