PELIKANIFOND SA

Media page and news feed
?
This company's branding has already reached 681 peopleand his is followed by 6 Storybook users.The company has not been rated.and there are no comments either.T

PELIKANIFOND SA current status

This company's branding has already reached 681 peopleand his is followed by 6 Storybook users.The company has not been rated.and there are no comments either.

Tegevusaruanne 2023

Sihtasutus Pelikanifond asutati 04.01.2019. aastal MTÜ Eesti Vabamüürlaste Selts ja

MTÜ Rose Croix Selts poolt eesmärgiga sihtasutuse kogutud vahenditega ja tegevusega avalikes huvides edendada humanismi, tsiviilühiskonda, vaba ja demokraatlikku maailmavaadet ning solidaarsust nii Eestis kui ka välisriikides. Sihtasutus on kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute, sihtasutuste ja usuliste ühenduste nimekirja.

Aruandeaastal laekus eraisikutelt mittesihtotstarbelisi toetusi ja annetusi 10 284 € ning sihtotstarbelise annetusena 9 727 €. Sihtotstarbeliselt toetuste maksti välja 16 206 € ja 56 583 € jäi väljamaksmiseks järgmisse aastasse.

Sihtasutuse likviidsuse suhtarv on 1,38 (käibevara/lühiajalised kohustused), võõrkapitali osatähtsus 72% (kohustused/varad x 100%) ja maksevalmidusaste 1,31 (raha/lühiajalised kohustused).

2023. aastal sihtasutuses palgalisi töötajaid ei olnud, juhatajale ja nõukogu liikmetele tasusid ei arvestatud.

Comments (0)


Are you sure you want to delete this article?

Dropdown

all articles

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.