IDEAALKÖÖGID OÜ hetkeolukord
Juba 3394 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 47 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,3 punktiga aga kommenteeritud ei ole.
Strateegiline otsus: Kliendibaasi suurendada ei sooviJuhatuse liige Merike Põder (17.01.2025): „Keskendume ainult olemasolevate klientide kvaliteetsele teenindusele ja suhete hoidmisele. Kliendibaasi suurendada ei planeeri.“
Tegevusaruanne 2023
Ideaalköögid OÜ on asutatud 29.detsembril 2006.a. Peamiseks tegevusalaks on köögimööbli tootmine ja selle müük hulgi- ja jaeklientidele.
Mööblitootmise kõrvalt teostame ka mööbli projekteerimis- ja paigaldustöid. Lisaks köögimööblile toodame ka väikeses mahus garderoobi-, kontori- ja hambaravimööblit.
Ettevõttes töötas aruandeaastal keskmiselt 10 töötajat.
Kommentaarid (0)