Rohkema info nägemiseks:

ETS NORD AS

1
Ă„rimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 11038; jälgijaid - 219. Arvustusi - 1; Artikleid 1+ "Kirjuta ETS NORD AS kohta arvamuslugu!"

ETS NORD AS hetkeolukord

Juba 11 038 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 219 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,8 punktiga ja kommenteeritud 11 korda.

Tegevusaruanne 2022

ETS NORD AS on kiirelt arenev tehnoloogiaettevõte, tehase korpusega viime lõpule Peterburi tee 53 mis loob tervislikke ning säästlikke sisekliima kinnistu arenduse. Sellest saab hüppelaud meie lahendusi. Oleme pühendunud kogu väärtusahela järgmiste perioodide kasvuks.

digitaliseerimisele alates süsteemide 2022. aastal ostis Ettevõte tagasi 3 237 omaaktsiat, modelleerimisest, tarne- ja tootmisprotsessidest, kuni nimiväärtusega 0,6 eurot aktsia kohta. Tagasi logistika-, käivitus- ja hooldusprotsessideni.

ostetud omaaktsiate osakaal aktsiakapitalist oli

Ettevõte omab arenduse, müügi-, tootmis- ja 1,88%. Omaaktsiate eest maksis ettevõte 647 tuhat logistikaüksusi Eestis, Soomes, Rootsis ning Araabia eurot. Omaaktsiate omandamise eesmärk oli

Ühendemiraatides. Soome ja Rootsi üksused Venttillverkarna Huddinge Aktiebolag varade eest tegutsevad filiaalidena. Araabia Ühendemiraatide tasumine, nimelt kokkuleppe osa oli, et osa üksused tegutsevad tütarettevõtetena, aga 2022. soetushinnast tasub ETS NORD AS omaaktsiatega.

aastal aktiivset majandustegevust nendes

Tulud, kulud ja kasum ettevõtetes ei olnud.

2022. aastal moodustas Ettevõtte müügitulu 70,4

Olulisemad sĂĽndmused 2022 miljonit (2021: 59,2 miljonit) eurot. Ă„rikasumiks

Aasta 2022 jääb meile meelde eelkõige sõja kujunes 5,5 miljonit (2021: 4,3 miljonit) eurot ning aastana. 24. veebruaril alanud Venemaa terroristlik puhaskasumiks 4,1 miljon (2021: 3,2 miljon) eurot.

agressioon Ukrainas näitas järjekordselt, et ühekski 2022. aastal keskpaigast hakkasid intressimäärad kriisiks pole võimalik piisavalt ette valmistuda.

järsult tõusma. Aruandeaasta intressikulud olid 552

Tänapäeva maailm nõuab meilt kõigilt paindlikku ja tuhat eurot (2021: 455 tuhat eurot). Ettevõtte kiiret reageerimist vastavalt tekkinud olukordadele.

juhtkonna hinnangul võib järgneval aruandeperioodil

Ukraina abistamine selle sõja võitmiseks on oodata jätkuvalt intresside tõusu, kuid mõõdukama julgeoleku garantii kogu Euroopale ja eriti Balti kiirusega, kui eelmisel aastal. Intressimäärade 1% riikidele. Nii on ka Ettevõte andnud oma panuse kasvu korral suureneksid Ettevõtte intressikulud 278 sellesse. Oleme toetanud 2022 aasta jooksul tuhat (2021: 146 tuhat) eurot. Täpsem informatsioon

Ukraina Punast risti 30 000 euroga. Aastal 2023 raamatupidamise aastaaruande lisas 2.

jätkame toetuseid vastavalt vajadustele ning

Ettevõtte välisvaluutades nomineeritud varade ja võimalustele.

kohustuste maht on bilansipäeva seisuga juhtkonna

Ettevõtte jaoks oli 2022 sisendhindade osas muutlik hinnangul marginaalne, mistõttu hindab Ettevõtte aasta. Aasta algusel toimus oluline hindade tõus ja valuutariske madalaks.

aasta teine pool oli stabiliseerumise aeg. Aasta

Investeeringud esimeses pooles tegime kõigi aegade parima tulemuse, teise poolaasta kasv jäi kõrgema Aruandeperioodil investeeris Ettevõte põhivarasse võrdlusbaasi ning ehitusturu nõudluse vähenemise kokku 3,3 miljonit (2021: 3,7 miljon) eurot. 2022 tõttu veidi madalamaks. 2022 aasta müügitulu tõusu aasta kõige suurem investeering oli uue Rootsi üheks oluliseks kompnendiks oli müügihindade kasv. äriüksuse soetus (1 015 tuhat eurot) ja veel lisaks investeeriti ka masinatesse ja seadmetesse (762

Suurimaks ühekordseks sündmuseks oli uue tuhat eurot) ning tootearendusse ja IT alastesse ettevõtte Venttillverkarna Huddinge Aktiebolag projektidesse (163 tuhat eurot).

omandamine Rootsis. See ettevõte asub strateegiliselt Stockholmi külje all ning võimaldab Eesmärgid 2023 meil jätkuvalt kiirelt kasvada langeval ehitusturul.

Aastal 2023 tähistab Ettevõte oma kahekümne

Eelmisel aastal alustasime samuti oma uue tehase viiendat sünnipäeva.

projekteerimist Tallinnas, mis antakse käiku 2024 suvel. Investeeringu kogumaht koos 2023. aasta ei tule maailma jaoks lihtne. Veelgi ehitusmaksumusega on 13-15 miljonit eurot. Uue enam, rohkem, kui tosin aastat jätkunud pidev kasv katkes eelmisel aastal. Inflatsioon on tipus ja

ETS NORD AS kontaktid

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.