Rohkema info nägemiseks:

TREVALI ERITĂ–Ă–D OĂś

Ă„rimeedia ja uudisvoog
?
Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid ja usaldusväärseid infrastruktuuride ehitus lahendusi igasuguste projektide jaoks. Meie meeskond tagab, et tulemused vastavad kõrgetele standarditele.

Meie ettevõtte lugu

?

EttevĹŤtte juhtkond, meeskond ja kontaktid

Ettevõtte lugu

Meie kogenud spetsialistid omavad pikaajalist kogemust torustiku paigalduse, trasside ehituse, kaevetööde, inseneritööde ja veevarustuse valdkonnas. Iga meie meeskonnaliige on pühendunud oma tööle ning omab vajalikke teadmisi ja oskusi, et tagada projekti sujuv ja tulemuslik elluviimine.

Meie tegevusvaldkonnad

  1. Torustiku paigaldus: Pakume torustiku paigalduse teenust, mis hõlmab erinevate torude ja trasside paigaldust vastavalt klientide vajadustele. Meie eesmärk on tagada ohutu ja tõhus torustiku süsteem, mis vastab kõrgeimatele standarditele.

  2. Trasside ehitus: Teostame trasside ehitust, mis hõlmab veetrasside, gaasitrasside ja kanalisatsioonitrasside rajamist ning projekteerimist. Tagame trasside tõhusa toimimise ja vastupidavuse.

  3. Kaevetööd: Pakume professionaalseid kaevetööde teenuseid, mis hõlmavad maa kaevamist, ettevalmistustöid ja kaevikute rajamist vastavalt projekti nõuetele.

  4. Inseneritööd: Meie insenerid teostavad kõrgtasemel inseneritöid, mis hõlmavad geotehnilist uuringut, pinnase stabiliseerimist ja projektide järelevalvet, tagades projekti nõuete täitmise.

  5. Veevarustuse rajamine: Rajame kvaliteetse veevarustussüsteemi, mis vastab kõrgeimatele tervise- ja ohutusstandarditele.

Oleme pühendunud klientide rahulolu saavutamisele ning tagame alati projekti tähtaegse valmimise. Kui otsite usaldusväärset partnerit torustiku paigalduse, trasside ehituse, kaevetööde, inseneritööde ja veevarustuse rajamise valdkonnas, siis oleme teie jaoks õige valik.

Võtke meiega ühendust!

Vaata rohkem

TREVALI ERITĂ–Ă–D OĂś kontaktid

Koostööpartnerid
?

Ettevõtte suurimad koostööpartnerid

EE- Eesti

TREVALI ERITĂ–Ă–D OĂś tegevusaruanne 2022

Trevali Eritööd OÜ on ettevõte, mis on pühendunud ehituse valdkonnale. 2022. aastal tegutsesime aktiivselt ehitussektoris, keskendudes peamiselt vee- ja kanalisatsioonirajatiste ehitustöödele. Meie meeskond on kogenud ja pühendunud, pakkudes kvaliteetseid teenuseid, mis vastavad kõige rangematele standarditele ja regulatsioonidele. Lisaks vee- ja kanalisatsioonirajatiste ehitusele, laiendasime oma tegevust ka sadamaehituse valdkonda. See oli suur samm meie ettevõtte jaoks, kuna sadamaehituse projektid nõuavad suurt tehnilist oskusteavet ja põhjalikku planeerimist. Meie meeskond tõestas end

Dropdown

kõik artiklid

Kuidas tehnoloogia aitab veetrasside ja kanalisatsioonisĂĽsteemide rajamist edasi viia?

Tänapäeva maailmas on tehnoloogia areng muutnud paljusid valdkondi, sealhulgas ka kaevetöid ja veetorustike ning kanalisatsioonisüsteemide rajamist. Meie ettevõ
ssb.ee
Tänapäeva maailmas on tehnoloogia areng muutnud paljusid valdkondi, sealhulgas ka kaevetöid ja veetorustike ning kanalisatsioonisüsteemide rajamist. Meie ettevõte, Trevali Eritööd OÜ, on pühendunud uusimate tehnoloogiate kasutamisele, et tagada kvaliteetne ja efektiivne töö ning rahuldada meie klientide vajadusi. Üks meie uuemaid tehnoloogiaid, mida kasutame, on maa-aluste torustike kaardistamise süsteem. See süsteem võimaldab meil täpselt tuvastada veetorustike ja kanalisatsioonisüsteemide asukohad enne kaevetööde alustamist. See tähendab, et meie meeskond saab töötada suurema täpsuse ja

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Pildid ja fotod

Ettevõtte referentsid ja brändipildid

?
image
image
image

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.