KÄRDLA NUKUTEATER MTÜ
Tegevuslugu
Ettevōtte juhtkond, meeskond ja kontaktid
KÄRDLA NUKUTEATER MTÜ hetkeolukord
Juba 412 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 5,0 punktiga ja kommenteeritud 13 korda.
Tegevusaruanne 2024
MTÜ jätkuv tegevus eesmärgiga pakkuda positiivseid elamusi ja enesearengu võimalusi nii suurtele kui väikestele.
Teatritegevuse kõrval toimusid meie ruumides mitmed töötoad, joogatunnid, teraapiad, sünnipäevad jm. üritused.
Suuremad sündmused 2024 olid:
Etenduse HUNDIKÕRVAD väljatoomine(esietendus 01,05. lavastaja I.Marjapuu, muusika R.Buldas.esinemisi 20)
Veel etendusi:
Õnnesärk - kohvriteater ,Vaeslapse käsikivi ,Haldjasaar ,Kakuke ,Heeringas - varjuteater ,Vabrikulood - karbinukud Kärdla Kalevivabriku tegelastena .
Lauluseltsi regulaarsed kooskäimised H. Kõmmuse eestvedamisel (12 korda)
Teatrikohvik + etendused igal laupäeval ( juuni -juuli - aug)
Hea koostöö teiste nukuteatritega: Draakonipesa (Tln) , Flying Cow(Tln) , Miniteater (Tln), NõuPuu (Pärnu); Teater Kohver ( Viljandi), Heino
Seljamaa nukuteater.
Hea koostöö Kärdla kooli ja lasteaiaga.
Vanad fotod ajaloolisest Kärdlast, teeõhtud U.Rajangu kommentaaridega ( 4 korda).
Glögikohvik etendustega ( 7 dets)
Jõuluvanateenus teatris ja kodudes.
Uus tn 1 teatrimaja värvimistööd juuli 2024 (KOP-i projekt)
KÄRDLA NUKUTEATER MTÜ kontaktid
Ettevõtte suurimad koostööpartnerid
Lisa uus koostööpartner
Dropdown
Esita kaebus
Vali kommentaari tunnus, mida arvad, et see sisaldab:
Soovid teatada sobimatust kommentaarist.
Kas oled kindel?
Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?