Rohkema info nägemiseks:

IGA LAPS ON ANDEKAS SA

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 801; jälgijaid - 1. Arvustusi - 0; Artikleid 0 "Kirjuta IGA LAPS ON kohta arvamuslugu!"

VILJANDI HARIDUSE ARENGUFOND SA tegevusaruanne 2023

Sihtasutus Viljandi Hariduse Arengufondi eesmärk on arendada süsteemselt Viljandi linnas tegutseva nelja üldhariduskooli tegevust, toetada koolide jätkusuutlikkust ning olla üldsusele laiemalt tuntud organisatsioon. Viljandi Hariduse Arengufond toetab õppija andekuse märkamise ja toetamise tegevusi, millel on potentsiaal kasvada Eesti riigi haridussüsteemi jätkusuutlikuks osaks. Sihtasutus on asutatud kuue eraisiku poolt 15. oktoobril 2013. Tegevust kavandab ja korraldab 9-liikmeline nõukogu, mis on moodustatud haridusasutuste juhtidest, ettevõtjatest ja haridusvaldkonnast huvitatud

Dropdown

kõik artiklid

Noppeõppe mudeli süsteemne rakendumine Eesti üldhariduskoolides

The post Noppeõppe mudeli süsteemne rakendumine Eesti üldhariduskoolides appeared first on Sihtasutus Iga Laps on Andekas.
haridusfond.ee

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.