To see more information:

VEDRU ST 8 OÜ

Media page and news feed
?
Business media page visits - 799; followers - 466. Reviews - 4; Articles 4+ "Write an opinion on VEDRU ST 8!"

PRESSITEADE: Amserv pani Peetris nurgakivi Baltikumi suurimale autoesindusel

Täna asetati Peetris nurgakivi uuele Amserv Tallinn autoesindusele, mis valmib 2026. aasta suvel ning saab olema suurim omataoline Baltikumis. Uus Toyota autoesindus rajatakse Vägeva tee 2 kinnistule, otse Tartu maantee äärde, kus hakatakse pakkuma kaasaegset ja mugavat teenindust nii uute kui ka kasutatud autode klientidele. Rohkem kui 12 000 m² suurune hoone koondab endas Toyota […] The post PRESSITEADE: Amserv pani Peetris nurgakivi Baltikumi suurimale autoesindusel appeared first on Capital Mill.

Read from the original source capitalmill.eu

Dropdown

all articles

PRESSITEADE: Capital Mill toob Tallinna kesklinna avarad perekorterid – uus kortermaja sai nurgakivi

Capital Milli kortermaja ehitus Tallinna kesklinnas aadressil Jakobi 17 on jõudnud uude etappi – koos ehitajate ja koostööpartneritega paigaldati täna piduliku
capitalmill.eu

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.