To see more information:

Piibe Lind

Corporate business media and news feed
Printing and related services, Publishers

Internetist ostmine on teinud suure hüppe

Eesti e-kaubandus on viimastel aastatel olnud kiires arengus ning e-ostlemise osa-tähtsus moodustab jaekaubandusest ligi veerandi. 12. mail on tulemas E-smaspäev ehk suurte soodus-pakkumiste aeg. Eesti e-kaubandus saavutas mullu 5,2 miljardi euro suuruse käibe, mis on 18% rohkem kui 2023. aastal. Ühes kuus teeb see 430 miljonit eurot käivet. Mullu telliti pakiautomaatidesse kokku üle 17 miljoni […] The post Internetist ostmine on teinud suure hüppe appeared first on Harju Elu.

Read from the original source harjuelu.ee

Dropdown

all articles

REPLIIK: Konkurentsiamet ei saa oma tööga hakkama!­

Konkurentsiameti tahe ja suutlikkus kaitsta tarbijaid monopoolsete ettevõtete omavoli vastu on Tallinna Vee majandustulemusi vaadates üsnagi kaheldav. Pealinna
harjuelu.ee

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.