To see more information:

Raimo Heinam

Corporate business media and news feed

Põllumajandus- ja Toiduamet lõpetab loomataudi hädaolukorra

Praeguseks on kõik sead sigade Aafrika katku (SAK) tabandunud farmides hukatud ning tehtud on esmane desinfektsioon. Põllumajandus- ja Toiduamet lõpetab loomataudi hädaolukorra, kuid valmisoleku taset ei langeta. Lõpetatakse riigiinfo telefoni kaasamine. Jätkuvad tegevused SAK leviku piiramiseks ja puhangutele reageerimise valmisoleku parendamiseks.

Read from the original source pta.agri.ee

Dropdown

all articles

Algas looma heaolu korduskampaania „Tee teadlik valik!“

Septembrist kuni novembrini pöörab Põllumajandus- ja Toiduamet suuremat tähelepanu lemmikloomade heaolule, tuues meediasse ja tänavatele loomade heaolu kampaani
pta.agri.ee

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.