To see more information:

Katrin Lust

Corporate business media and news feed

TÄISPIKK KOMMENTAAR ⟩ Keeni Punkri omanik kaeblevast naabrist: ilmselgelt on tegemist kadeduse ja kiusuga

«Kuuuurija» saates oli lugu menukast Lõuna-Eesti peopaigast Keeni Punkrist. «Otepää vallavalitsus mõrvab müraga mind oma kodus,» kurtis peopaiga naaber Ain. Keeni Punkri omanik aga kinnitab, et on valmis tegelema probleemi lahendamisega. Aga seni, kui on tegemist kättemaksu ja kiusuga, on raske tema sõnul lahendust leida.

Read from the original source pmo.ee

Dropdown

all articles

Uurija juurde mitte ilmumine sai saatuslikuks: PPA keeldub Tais elava eestlase passi pikendamisest

«See, et ma uurija juurde ei ilmunud, mis on sellel pistmist minu passi väljastamisega?» ei suuda Tais elav Kaido mõista. Nii politsei kui välisministeerium sel
pmo.ee

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.