EESTI AUTOSPORDI LIIT MTÜ

Business media and news feed
?
Business media page visits - 5571; followers - 51. Reviews - 0; Articles 10+ "Write an opinion on EESTI AUTOSPORDI LIIT!"

Mark Dubnitski sai kardispordi Euroopa meistrivõistluste etapil 12. koha, Nikita Ljubimov oli Belgias viies

Eesti kardisportlased võistlesid möödunud nädalavahetusel Prantsusmaal ja Belgias. Mark Dubnitski lõpetas Euroopa meistrivõistluste etapi 12. kohaga, Nikita Ljubimov oli Belgia rahvuslikul Rotaxi võistlusel viies.  Prantsusmaal Val d’Argentoni kardirajal peeti OKJ ja OK Euroopa meistrivõistluste teine etapp, kus eestlased olid esindatud kõigis klassides. Kõige tugevama tulemuse tegi klassis OK Mark Dubnitski, kes näitas kvalifikatsioonis 17. aega […] The post Mark Dubnitski sai kardispordi Euroopa meistrivõistluste etapil 12. koha, Nikita Ljubimov oli Belgias viies appeared first on Eesti

Read from original source uus.autosport.ee

Cooperation partners

The company's biggest cooperation partners

EE- Estonia

Dropdown

all articles

FOTOD ja VIDEO. Eesti rallikrossisõitjad saavutasid Eesti ja Balti sarja avaetapil viis esikohta

Eesti võidusõitjad saavutasid Raassilla rajal sõidetud rallikrossi Eesti ja Balti meistrivõistluste avaetapil viis finaalivõitu kaheksast. Kokku 80 osalejaga võ