KANADA SPV1 OÜ

Media page and news feed
?
This company's branding has already reached 282 peopleand his is followed by 1 Storybook user.The company has not been rated.and there are no comments either.Te

KANADA SPV1 OÜ current status

This company's branding has already reached 282 peopleand his is followed by 1 Storybook user.The company has not been rated.and there are no comments either.

Tegevusaruanne 2024

Kanada SPV1 OÜ on 2023. aasta aprillis asutatud ettevõte, mis kuulub Hepsor AS kontserni. Kanada

SPV1 OÜ põhitegevuseks on Kanadas kinnisvaraarendusega tegelevate tütarettevõtete finantseerimine. Ettevõte ei esita konsolideeritud aruannet, Kanada SPV1 OÜ ja tema tütarettevõte,

Hepsor SPV I Ltd. konsolideeritakse Hepsor AS kontserni.

Ettevõtte on teinud Kanada kinnisvaraturule koos Kanada partneritega kokku neli investeeringut: • 2023. aasta juunis soetati kinnistu Torontos, aadressil 3406-3434 Weston road. Weston projekti esimese faasi eesmärgiks on kinnistu ehitusmahtude tõstmine 27 000 m2-ilt ca 53 000 m2-ni ning ehitusõiguse saamine kahe kortermaja loomiseks.

• 2023. aasta septembris osteti kolm kõrvuti asuvat elukondlikuks arenduseks sobivat kinnistut

Toronto kesklinnas, aadressil 164–168 Isabella street. Isabella projekti esimese faasi eesmärgiks on kolme kinnistu liitmine ja tekkinud uuele kinnistule elukondliku kõrghoone planeerimine ehitusmahus ca 42 000 m2.

• 2024. aasta juunis tehti kolmas investeering, millega osteti elukondlikuks arenduseks sobivad kinnistud Torontos aadressil 17-29 Glenavy Avenue.

• 2024. aasta septembris omandati 11 kinnistust koosnev arendusprojekt Toronto kesklinnas

High Park-is.

31.12.2024 seisuga on ettevõtte omakapital negatiivne, juhtkonna hinnangul on ettevõtte jätkuv, negatiivse netovara taastamisega seotud plaan on toodud raamatupidamise aastaaruande lisas 9.

Majandusaastal ettevõttel töötajaid ei olnud.

Ettevõtte juhatuses on üks liige, kellele aruandeaastal tasusid ei makstud.

Majanduskeskkond 2024. aasta oli Kanada jaoks tasakaalustatud majandustulemuste aasta, kus toodang kasvas ja tööturg oli stabiilne, samas kui inflatsioon püsis kontrolli all. 2024. aastal tervikuna kasvas sisemajanduse koguprodukt mõõdukad 1,6% (2023: 1,1%) ning tarbijahinna indeks langes aasta lõpuks ligikaudu 2,4%-ni. Kanada keskpank langetas baasintressimäära aasta jooksul 3% tasemele. Töötuse määr tõusis mõõdukalt 6,7%-ni, mis oli peamiselt tingitud pigem töölevõtmise aeglustumisest kui koondamiste olulisest kasvust, mis peegeldas tööturu jahenemist kõrgemate intressimäärade taustal.

Kinnisvaraturu väljavaadete hindamisel on üks olulisimaid muutujaid Toronto elanikkonna kiire juurdekasv. Linna elanikkond on 2,9 miljonit ja prognooside kohaselt kasvab jätkuva rahvusvahelise immigratsiooni toel 2030. aastaks 3,5 miljonile, mis toetab pikas perspektiivis nõudlust kinnisvara järele kõikides segmentides ning soodustab ka hinnakasvu. Elanikkonna arvu kasvu arvestades rakendatakse meetmeid, mis võimaldavad linna asustustihedust suurendada ning elamufondi kiirendatud korras uuendada/suurendada, mis loob soodsa majanduskeskkonna kinnisvara arendustegevuseks.

Finantsriskid

Kuna ettevõtte investeeringud tütarettevõtetesse ja antud laenud on Kanada dollarites ning

Comments (0)


Are you sure you want to delete this article?

Dropdown

all articles

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.