EESTI AKTUAARIDE LIIT MTÜ current status
This company's branding has already reached 480 peopleand his is followed by 43 Storybook users.The company has not been rated.and there are no comments either.
Tegevusaruanne 2023
Eesti Aktuaaride Liit (EAL) jätkas oma kahekümne neljandal tegevusaastal viimastel aastatel väljakujunenud eesmärkide täitmist. Jätkati aktuaarihariduse programmi ülevaatamise ja jätkus aktuaarsete standardite adopteerimise protsessi rakendamine, mille ellu rakendamine jätkub ka 2024. aastal.
2023. aastal alustati 2024. aastal toimuva EAL juubelikonverentsi ettevalmistustega.
EAL esindajad osalesid nii International Actuarial Association (IAA) kui ka Actuarial Association of Europe (AAE) töös ja (veebi)koosolekutel.
Jätkuvalt on üheks peamiseks liidu eesseisvaks ülesandeks EAL liikmete haridustaseme tõstmine ja liikmete (sh täisliikmete) arvu suurendamine. 2023. aastal lisandus üks assotsieerunud liige.
Eesti Aktuaaride Liidu liikmeid 2023 aasta lõpu seisuga oli 33, kellest 13 omavad täisliikme staatust.
Marika Guralnik
Juhatuse esimees
Comments (0)