IDA-VIRUMAA DIABEETIKUTE SELTS MTÜ current status
This company's branding has already reached 301 peopleand his is followed by 1 Storybook user.The company has not been rated.and there are no comments either.
Tegevusaruanne 2025
2025a. külastasime oma seltsiga ühte üritust. Esimene oli aastaaruande koosolek-seminar Kubija hotellis. Diabeedipäeva konverentsist loobusime, kuna inimesed kartsid nakatuda hooajalistesse viirustesse. Lisaks on olnud tegemist individuaalse nõustamisega, kuna Ida-Virumaal on kaks kogukonda: eestikeelsega suhelda on lihtsam, sest tegemist on emakeelega ja ka toimib eestikeelne suhtlusvõrgustik. Venekeelse kogukonnaga on keerulisem, kuna ei ole tekkinud ühtegi venekeelset aktivisti, kes venelased kokku koguks.
Comments (0)