KREEDIX OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
2021 on Kreedix Grupi ettevõtete (Kreedix OÜ, Register OÜ, Storybook OÜ ja 1Contact OÜ) jaoks märgiline aasta. Kõik ettevõtted on alustanud uute võimsate projek

Kreedix Grupi ettevõtted koguvad hoogu

2021 on Kreedix Grupi ettevõtete (Kreedix OÜ, Register OÜ, Storybook OÜ ja 1Contact OÜ) jaoks märgiline aasta. Kõik ettevõtted on alustanud uute võimsate projektidega ning hakkavad välimuselt ühte nägu kasvama, näitamaks klientidele, et tegu on ühe grupi ettevõtetega ja mistahes ettevõtluses vajamineva teenuse saavad nad meie käest.

Kõikide takistuste kiuste oleme loonud uusi võimalusi ja lahendusi nii oma klientidele kui ühiskonnale tervikuna. Hetkel võtame vaatluse alla Kreedixi uuendused, Inforegistri, Storybooki ja 1Contacti tegemistega saate tutvuda nende endi meedialehtedelt.

Milliseid teenuseid ja lahendusi on võimalik Kreedixilt saada?

Osutame äriklientidele krediidihalduse täisteenuseid alates müügist kuni raha laekumiseni.

Võlaportfelli analüüs

Kliendil on võimalus saata Kreedixile analüüsimiseks info oma debitoorsete võlgnike kohta ning selle info alusel saadab Kreedix põhjaliku ülevaate võlaportfellis olevate võlgnike kohta koos soovitustega edasiseks tegevuseks (nt. meeldetuletus, võlahaldus, maksekäsk vms), olenevalt võlgnike ning juhatuse liikmete seotud ettevõtete olukordadest.

Kliendiportfelli analüüs

Iganädalane raport kliendiportfellis toimunud muudatuste kohta. Väga mugav on antud exceli faili filtreerida näiteks riskiklassi või vaba krediidilimiidi järgi, saamaks teada, kes on vahepeal muutunud riskantseks ja/või kellele on limiidid suletud ning krediit mittesoovitatav. Vaata tutvustust SIIT.

Krediidijärelvalve ehk meeldetuletusteenus

Kleindi saadetud andmete alusel tehakse debitoorsetele võlgnikele meeldetuletuskõne arve tasumise kohta (Kliendi nimel) ning saadetakse võlgnevuste saldo meilile. Väga tõhus meetod võlgnike distsiplineerimiseks. Teenust kasutatakse kas suurte mahtude korral või kui on hoopis väike meeskond, kus võlgnikega tegelevad müügiinimesed, sattudes sellega ise huvide konflikti (soov müüa, kuid peab hoopis rääkima võlgnevusest).

Võlamenetlus

Intensiivne läbirääkimine võlglasega maksekokkuleppe ja käendusega garantii sõlmimiseks. Valdav osa maksekokkuleppeid sõlmib Kreedix lisagarantiidega. Kreedixil on 17 aastase kogemuse jooksul välja kujunenud efektiivsed ning kindlad protseduurireeglid, millega on laekuma saadud isegi kõige lootusetumaid nõudeid.

Võlglaste avalikustamine

Tugevaks eeliseks võlamenetluses on Kreedixi võimalus nõue avalikustada Inforegistri ja Storybooki keskkondades, mida igakuiselt külastab ca 600 000 unikaalset kasutajat ning on seega rangeim sissenõude meede. Storybooki keskkonnas avaldatakse võlgnevuse kohta ka Nutuloo artikkel.
Lisaks on peatselt valmis ka Kreedix Maksehäirete Register (KMHR), mille kaudu on nähtavad kõik aktiivsed nõuded nii Eestis kui välismaal ning mille kaudu on väga lihtne nõudeid menetlusse anda või hoopis sõlmida maksekokkulepe.

Ketimeetod

Tänases olukorras võib võlgnevuse põhjuseks olla see, et võlgnikule endale ollakse võlgu ning sellest tulenevalt ei ole tal vahendeid oma kohustuste katteks. Sellisel juhul toimub Võlglase, kui võlausaldaja võlgnevuste sissenõudmine Kliendi kasuks. Ja seda kasvõi läbi viie erineva võlgniku ehk "lüli". Klient saab oma nõude tasutuks esmajoones.

Kohtulik võlamenetlus

Kreedixi kaudu saavad kaetud ka muud vajalikud toimingud: kohtuhagid, maksekäsu kiirmenetlused, pankrotimenetlused jm juriidilised ja notariaalsed toimingud.

Turvatempel garant

Turvatempel igal väljasaadetud arvel on ettevõttele garant, mis hoiab ära võlgu jäämisi tulevikus. Turvatempel lisage arvete ja meilide jalusesse, distsiplineerimaks kliente olema maksekuulekad ning tasuma oma arved tähtaegselt.

Kaitse oma äri kindlustades rahalaekumine "Lead to cash" täislahendusega

Võttes kasutusele kõik ülalmainitud teenused, on ettevõtted parandanud oma rahade laekumisi 3-4 kuu jooksul ca 40 - 60%! Ole ka Sina kärme ning liitu uue põlvkonna rahalaekumise täislahendusega kohe!

Võta meiega ühendust ja küsi personaalset pakkumist:
info@kreedix.ee

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

KREEDIX OÜ tegevusaruanne 2022

KREEDIX OÜ, mis asutati 18. juunil 2004. aastal, on olnud Eesti ettevõtete finantsmaastikul oluline tegija. Selle ettevõtte peamine tegevusala on krediidihaldus
ssb.ee
KREEDIX OÜ, mis asutati 18. juunil 2004. aastal, on olnud Eesti ettevõtete finantsmaastikul oluline tegija. Selle ettevõtte peamine tegevusala on krediidihaldusteenuste pakkumine, mis on aidanud tuhandeid Eesti ettevõtteid oma krediidijuhtimise poliitikate kujundamisel ja rakendamisel. KREEDIX OÜ on aastate jooksul omandanud sügavaid teadmisi ja kogemusi krediidihalduse valdkonnas. Nad on töötanud välja mitmeid tõhusaid strateegiaid ja meetodeid, mis on aidanud ettevõtetel paremini hallata oma krediidiriske, parandada rahavoogusid ja suurendada kasumlikkust. Nende teenused hõlmavad kõike

KREEDIX OÜ: turvatempel arvel kulu ei tee, aga toob sisse

Ettevõte, mis näitab välja oma brändi tugevust, hindab adekvaatselt ostjate maksejõulisust ning jälgib neid ja arvete laekumist, on oma partnerite poolt respekt
ssb.ee
Ettevõte, mis näitab välja oma brändi tugevust, hindab adekvaatselt ostjate maksejõulisust ning jälgib neid ja arvete laekumist, on oma partnerite poolt respekteeritud ja ka ise usaldusväärne - selline on Inforegistri ja Kreedix'i klient. Turvalisuse tempel sellise ettevõtte poolt väljastatud arvel näitab partneritele, et seda teda toetab Kreedix Grupi turvavõrgustik. Vastavalt kujundatud tempel kannab tugevat sõnumit " Usaldan, aga kontrollin ja juhin oma rahaasju kindlal käel ". KREEDIX OÜ on läbi aastate seisnud  hea paljude ettevõtete rahaasjade eest ning toetanud neid krediidijuhtimises

Kreedix: puhastame ettevõtlusmaastikku

Vana lugu aga aegumatu, sest aina uued ja uued juhtumid korduvad aina uuesti ja uuesti :)
ssb.ee
Vana lugu aga aegumatu, sest aina uued ja uued juhtumid korduvad aina uuesti ja uuesti :)

Hoia kliendibaas alati kaasjaastatud andmetega

Oleme oma klientide soovil automatiseerinud kliendibaasi uuendused, kuhu lisasime nüüd juurde ka inkassomenetluste ülevaated. 
 Kõik meie
ssb.ee
Oleme oma klientide soovil automatiseerinud kliendibaasi uuendused, kuhu lisasime nüüd juurde ka inkassomenetluste ülevaated. Kõik meie kliendid saavad iganädalalaselt esmaspäevati uuendatud andmetega kliendibaasi ülevaateid: krediidisoovitused, limiidid jpm. Laadi alla kliendibaasi CSV-faili NÄIDIS Mis kõige tähtsam - klientide monitooringusse lisamine või sealt eemaldamine toimub vaid ühe klikiga. Mitte keegi ei jõua pidavalt kontrollida oma klientide tausta kiiresti muutuvas maailmas - las teeb seda parem

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.