STORYBOOK OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Mis on digiturundus?Digiturundus ehk digitaalne turundus on turundustegevus, mis kasutab digitaalseid kanaleid ja platvorme, sealhulgas ka sotsiaalmeediat, et j

Digiturundus: ülevaade tänasest digimaastikust ning selle turundamisvõimalustest

Mis on digiturundus?

Digiturundus ehk digitaalne turundus on turundustegevus, mis kasutab digitaalseid kanaleid ja platvorme, sealhulgas ka sotsiaalmeediat, et jõuda sihtrühmani ning edendada tooteid või teenuseid. See hõlmab endas mitmeid erinevaid meetodeid ja strateegiaid, sealhulgas veebireklaami, sotsiaalmeedia turundust, sisuturundust, otsingumootorite turundust (SEO) ja palju muud.

Digiturundus võimaldab sul ja sinu organisatsioonil jõuda oma sihtrühmani kiiresti, tõhusalt ja interaktiivselt, võimaldades sul tõsta bränditeadlikkust, suurendada müüki, koguda klientidelt tagasisidet ja luua ka lojaalne kliendibaas. Digiturundus on muutunud üheks kõige olulisemaks osaks tänapäeva ärimaailmas, kuna üha rohkem inimesi veedab aega internetis ja kasutab digitaalseid seadmeid, nagu nutitelefonid ja arvutid, oma vajaduste rahuldamiseks.

Millised on eelmainitud turundusvõimalused?

Veebireklaam

Veebireklaam on võimas vahend, mis võimaldab sul jõuda oma sihtrühmani, olles seal, kus nsu potentsiaalsed kliendid oma aega veedavad. See hõlmab erinevaid reklaamivorme, sealhulgas bännerreklaame, tekstireklaame, videoreklaame ja sponsoreeritud sisu. Veebireklaam võimaldab ettevõtetel jõuda oma sihtgrupini veebisaitidel, sotsiaalmeediaplatformidel ja muudel digitaalsetel platvormidel.

Veebireklaami kõige efektiivsemaks kasutamiseks on oluline mõista oma sihtrühma ja nende käitumist internetis. Igal platvormil on oma algoritm, demograafik ning tavad, kuidas klient antud platormil käitub. 

Sotsiaalmeedia turundus

Kuna enamik inimesi veedavad oma vaba aja sotsiaalmeedias, siis on see koht, kus oma teenuse ja tootega kindlasti olla. Sotsiaalmeedia platvormid nagu Instagram, Facebook ja Twitter pakuvad Sinu ettevõttele võimalust suhelda otse oma sihtrühmaga. Loo regulaarselt huvitavat ja kaasahaaravat sisu, mis kõnetab sihtrühma ning pakub neile väärtust. Selleks loo erinevaid sisuformaate nagu pildid, videod, infograafikud ja küsitlused.

Postitades regulaarselt tagate, et kliendid teavad Sinu ettevõtte olemasolust ning te jääte ka meelde. Kindalsti tee enne sotsiaalmeediaga alustamist selgeks oma sihtgrupp ja uuri, kus nad kõige rohkem aega veedavad. Vanema sihtgrupi jaoks kasuta Facebooki ja noorema sihtgrupi jaoks kasuta Instagrami. Kui pakud teenuseid ettevõtetele, siis on sobivad spetsiaalsed ja suure kasutusega platvormid nagu LinkedIn ja Storybook, mis aitavad brändikuvandit suurendada ning pakuvad laiu turundusvõimalusi.

Sisuturundus

Sisuturundus hõlmab kasuliku ja huvitava sisu loomist, mis köidab ja harib sihtrühma, luues samal ajal kliendi silmis sidemeid brändiga. Üks peamisi meetodeid on blogipostituste loomine, kus jagatakse asjakohast ja väärtuslikku sisu, mis kõnetab sihtrühma probleeme või huve. Lisaks võib kasutada infograafikuid, videoid ja juhendeid, et mitmekesistada sisu ning pakkuda publikule erinevaid formaate ja kogemusi.

Siinkohal on jällegi oluline on valida õiged platvormid, kus sihtrühm viibib - näiteks oma veebileht, sotsiaalmeedia, või partnerportaalid. Samuti on oluline jälgida sisuturunduse tulemusi, saades tagasisidet ja optimeerides sisu vastavalt sellele, mis toimib kõige paremini.

Kindlasti pea meeles, et sisuturunduse edukus sõltub pidevast järjepidevusest ja sihtrühma vajaduste mõistmisest. Oluline on luua sisu, mis pakub väärtust ja lahendusi, mitte ainult reklaamida oma tooteid või teenuseid. Samuti tuleb jälgida turusuundumusi ja konkurentsi, et hoida enda sisu konkurentsivõimelisena. Sisuturundus on pikaajaline investeering, mis võib aidata luua tugevaid suhteid klientidega ja aidata ettevõttel kasvada ja areneda.

Otsingumootorite turundus (SEO)

SEO ehk otsingumootori optimeerimine on protsess, mille eesmärk on parandada veebilehe nähtavust otsingumootorites. Nii aitabki SEO optimiseerimine ettevõtetel suurendada seeläbi nende leidmisvõimalusi otsingutulemuste seas otsingumootorites nagu Google, Bing ja Yahoo. Selle saavutamiseks tuleks keskenduda mitmele olulisele aspektile, sealhulgas veebilehe sisu optimeerimisele, metaandmete kasutamisele, linkide loomisele ja tehnilisele SEO-le.

Veebilehe sisu peaks olema kvaliteetne, asjakohane ja kasutajatele väärtust pakkuv, samas kui metaandmed aitavad otsingumootoritel mõista veebilehe sisu ja eesmärki. Lisaks on oluline luua kvaliteetseid tagasilinke teistelt usaldusväärsetelt veebisaitidelt ning tagada veebilehe tehniline optimeeritus, et see oleks kasutajasõbralik ja otsingumootoritele hõlpsasti loetav.

Mida digiturundusega alustades meeles pidada?

Digiturundusvaldkond on pidevas muutumises. Uued platvormid ja algoritmid aitavad kaasa pidevale arengule ning võivad mängida olulist rolli turundusstrateegia edukuses.  Ole valmis pidevalt õppima ja kohanema kõikide olemasolevate ning tulevaste platvormide, algoritmide ja käitumismustrite muutustega. Võttes kasutusele samad platvormid, millel surfafad ka Sinu kliendid, aitad säilitada oma ettevõtte konkurentsieelist ning saavutada edu muutuvas turukeskkonnas.

Kas soovid tõsta oma ettevõtte nähtavust ja jõuda rohkemate potentsiaalsete klientideni? Storybook saab Sind selles aidata. Pakume oma klientidele võimalust esitleda oma ettevõtte ainulaadsust Eesti suurimas äriportaalis, mida külastab igapäevaselt sadu tuhandeid ettevõtlikke ja ostujõulisi inimesi.

Meie platvorm võimaldab teil luua eristuva ettevõtte profiili, kus saate tutvustada oma tooteid, teenuseid ja tööpakkumisi ning näidata oma firma unikaalset nägu neile, kes otsivad infot Sinu ettevõtte kohta. Oleme Sulle usaldusväärne partner digiturunduse valdkonnas ja aitame teil saavutada edu turul!

Digiturundus pakub huvi, kuid ei tea, kust alustada? Loe lähemalt Storybooki võimaluste kohta SIIT ning võta meiega ühendust, meie teeme keerulise lihtsaks ning peagi lööd positiivse brändikuvandiga digimaastikul laineid!

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

3 viisi, kuidas blogipidamine sulle kui ettevõtjale kasulik on

Miks leidub paljudel kodulehtedel eraldi lehekülg, mis on suunatud blogipostitustele? Kas asi on pelgalt autori kirjutamisrõõmus või on sellel veel mingi suurem
ssb.ee
Miks leidub paljudel kodulehtedel eraldi lehekülg, mis on suunatud blogipostitustele? Kas asi on pelgalt autori kirjutamisrõõmus või on sellel veel mingi suurem otstarve? Tuleb välja, et on! Blogi kirjutamine toob sulle kui ettevõtjale kasu, olles võimas vahend, mis aitab sul tõsta oma ettevõtte nähtavust ja seeläbi jõuda rohkemate potentsiaalsete klientideni. Regulaarselt uuendatud ja kvaliteetne sisu suurendab veebilehe autoriteeti Sinu teenustevaldkonnas ning muudab Sind oma klientide silmis usaldusväärsemaks eksperdiks. Siin on kolm põhjust, miks sa peaksid oma kodulehe struktuuri

Tere tulemast AI-assistentide maailma!

Kas kaotad müügist, sest klient ei leia Su veebilehelt vajalikku infot üles? Kulutad aega käsitsi klientide küsimustele vastamisele? Leiutad järjepidevalt uusi
ssb.ee
Kas kaotad müügist, sest klient ei leia Su veebilehelt vajalikku infot üles? Kulutad aega käsitsi klientide küsimustele vastamisele? Leiutad järjepidevalt uusi strateegiaid, kuidas oma kliendile koduleht lihtsamaks teha? Mõtle kui tore oleks lahendus, mille käest saaksid Su kliendid soovitud toote või teenuse kohta kiiresti uurida. Lahendus, mis oleks kättesaadav 24/7 ning looks koheselt mugava ühenduse vajaliku infoga. Lucky You - Tere tulemast AI-assistentide maailma! Mis on AI-assistendid ja kust need pärit on? AI ehk tehisintellekt on tehnoloogia, mis võimaldab arvutisüsteemidel õppida

STORYBOOK OÜ tegevusaruanne 2022

Storybook OÜ on ettevõte, mis asutati 07.01.2019. Selle asutamise peamine eesmärk oli pakkuda unikaalseid infotehnoloogilisi tooteid, mis aitavad ettevõtetel om
ssb.ee
Storybook OÜ on ettevõte, mis asutati 07.01.2019. Selle asutamise peamine eesmärk oli pakkuda unikaalseid infotehnoloogilisi tooteid, mis aitavad ettevõtetel oma ärijuhtimise protsesse lihtsustada ja optimeerida. Need tooted on mõeldud erinevate ärivaldkondade jaoks, sealhulgas turunduse, müügi, krediidi ja personalijuhtimise. Storybook OÜ on pühendunud innovatsioonile ja pidevale arengule. Nad on pidevalt otsimas uusi ja paremaid viise, kuidas oma tooteid ja teenuseid parendada, et pakkuda oma klientidele parimat võimalikku kogemust. Nad usuvad, et tehnoloogia on võimas tööriist, mis võib

Rahapesu andmebüroo aastaraamat: riiulifirmade müüjad võeti kõrgendatud tähelepanu alla

Rahapesu Andmebüroo (RAB) avaldas hiljuti aastaraamatu, kus toodi välja murettekitav tendents Eestis loodud äriühingute ostmisel rahapesu eesmärgil. Selles vald
ssb.ee
Rahapesu Andmebüroo (RAB) avaldas hiljuti aastaraamatu, kus toodi välja murettekitav tendents Eestis loodud äriühingute ostmisel rahapesu eesmärgil. Selles valdkonnas toimub kahtlaste tehingute kohta vähe teavitamist, mis näitab sektori teadlikkuse madalust ja hooldusmeetmete kohaldamata jätmist. Seetõttu on RAB sel aastal võtnud kõrgendatud tähelepanu alla äriühingute teenuste pakkujad, kes on büroo hinnangul loonud keskkonna, varjamaks äriühingute taha peituvaid isikuid ning kasutatakse selle sektori ettevõtteid ära kuritegude toimepanemiseks kolmandates riikides. RAB-i hinnangul võidakse

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.