Rohkema info nägemiseks:

VIKING SECURITY AS

Ă„rimeedia ja uudisvoog
?
Viking Security AS tegeleb kõrgekvaliteediliste turvateenuste pakkumisega, kus professionaalne meeskond tagab klientidele tipptasemel turvalisuse, toetudes pidevale töötajate arengule ja koolitamisele.

Meie ettevõtte lugu

?

EttevĹŤtte juhtkond, meeskond ja kontaktid

Ettevõtte Lugu

Turvalisus on üks olulisemaid väärtusi, mida inimesed otsivad nii oma isiklikus elus kui ka äriringkondades. Viking Security AS on Eestis tegutsev ettevõte, mis on pühendunud kõrge kvaliteedi ja taskukohaste turvateenuste pakkumisele. Alates oma asutamisest 1993. aastal on ettevõte kasvanud ja arenenud ning on täna tuntud kui üks kiiremini kasvavaid turvaettevõtteid Eestis.

Meie meeskond ja väärtused

Viking Security AS meeskond on selle edu alus. Professionaalsed turvaeksperdid, kes moodustavad üle 500-liikmelise meeskonna, on ettevõtte südameks ja hingeks. Et tagada meie meeskonna pühendumus ja tipptase, oleme loonud tugeva motivatsioonisüsteemi, mis hõlmab kõrgemaid palkasid kui turvasektori keskmine ning toetust ja hoolt meie inimeste arengu ja heaolu tagamiseks. Meie eesmärk on olla koduks turvasektori parimatele spetsialistidele ning seeläbi tagada klientidele kõrgeim kvaliteet ja usaldusväärne teenus.

Kvaliteet ja sertifikaadid

Viking Security AS on pühendunud kvaliteedile ja keskkonnasäästlikkusele. Meie ettevõte vastab ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standarditele ning omab vastavaid sertifikaate. See tähendab, et meie tegevus on rangelt reguleeritud ning me tagame oma teenuste kvaliteedi ja vastutustundliku keskkonnamõju.

Koostöö ja suhted

Ettevõtte tugevused peituvad ka meie koostöös ja suhetes teiste turvalisuse tagamisega seotud osapooltega. Meie tihedad sidemed erinevate politseiasutustega võimaldavad meil panustada Eesti turvalisusse ja aidata kaasa turvalisema ühiskonna loomisele.

Osa Tallinna Kaubamaja Grupp AS-st

Viking Security AS on osa Tallinna Kaubamaja Grupp AS-st, olles seega noteeritud Tallinna börsil ning kuuludes NG Investeeringute kaudu suuremasse Eesti kapitalipõhisesse kontserni. Meie tegevus põhineb Kaubamaja Grupp AS Hea Äritava juhendil, mis tagab eetilise ja vastutustundliku tegevuse nii meie töötajatele kui ka partneritele.

Meie teenused

Viking Security AS on tuntud mitmesuguste teenuste poolest, mis hõlmavad:

  • Kiiresti laienev patrullekipaaĹľide võrk, mis tagab kiire reageerimise häireolukordadele ja professionaalse tegutsemise eriolukordades.
  • Kõige sobivamate täislahenduste leidmine igat tĂĽĂĽpi ettevõtetele, pakkudes turvalahendusi vastavalt kliendi vajadustele ja nõudmistele.
  • Teenindus- ja juhtimiskeskus, mis pakub ööpäevast tuge ja toetust, tagades seeläbi, et klientidel oleks alati ligipääs meie ekspertide teadmistele.

Kokkuvõtteks

Viking Security AS on Eestis juhtiv turvateenuste pakkuja, kes on tuntud oma kvaliteetsete ja usaldusväärsete lahenduste ning pühendunud meeskonna poolest. Ettevõtte kasv ja areng on tugevalt juurdunud väärtustesse nagu professionaalsus, eetika ja vastutustundlikkus. Läbi koostöö ja tihedate suhete teiste osapooltega ning keskkonnaalase teadlikkuse tagamisega näitab Viking Security AS oma pühendumust turvalisusele nii oma klientidele kui ka kogu ühiskonnale.

Võta meiega ühendust juba täna!

Vaata rohkem

VIKING SECURITY AS kontaktid

Mida kliendid arvavad?
?

Ettevõtte klientide arvamused

- Marten A.

Viking Security administraator-turvatöötajad on meie ettevõtte visiitkaardiks. Asjatundlik abi ja professionaalsus on märkimisväärsed.

- Kristiina K.

Suurepärane ürituste turvalisus! Nad võtsid enda kanda kõik turvalisusega seotud aspektid ning tagasid meie ürituse sujuva kulgemise.

- Andres P.

Isikukaitse ei saaks olla diskreetsem. Eriväljaõppega turvatöötajad tegid oma tööd märkamatult ja professionaalselt.

VIKING SECURITY AS tegevusaruanne 2022

Viking Security AS on Eesti turvateenuste sektoris tuntud nimi, mis on oma tegevust alustanud juba 1993. aastal. Sellest ajast alates on ettevõte pühendunud turvateenuste osutamisele, pakkudes laia valikut teenuseid alates mehitatud valveteenustest kuni turvatehnika projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni. Ettevõtte meeskond koosneb 493 professionaalsest töötajast, mis on seisuga 31.12.2022. Sama suur oli meeskond ka aasta varem, 31.12.2021. Viking Security AS on uhke liige Eesti Turvaettevõtete Liidus.2022. aasta oli ettevõttele majanduslikult väljakutseid pakkuv. Tööjõukulud tõusid

Dropdown

kõik artiklid

Tehniline valve: Kuidas tõhustada turvalisust küberruumis?

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas tagada oma vara, olenemata sellest, kas olete kodus või ära? Kas soovite tunda end turvaliselt teades, et teie vara on pidevalt
ssb.ee
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas tagada oma vara, olenemata sellest, kas olete kodus või ära? Kas soovite tunda end turvaliselt teades, et teie vara on pidevalt valvatud? Just siin tuleb mängu tehniline valve teenus, mis võimaldab teil jälgida ja kaitsta oma objekti spetsiaalsete tehniliste seadmete abil. Viking Security AS pakub tehnoloogiliselt edasijõudnud lahendust, mis võimaldab teil olla kontrolli all, isegi kui te pole füüsiliselt kohal. Kuidas tehniline valve töötab? Tehniline valve teenus hõlmab erinevaid turvalahendusi, alates kaamerate ja liikumisandurite paigaldamisest kuni

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Pildid ja fotod

Ettevõtte referentsid ja brändipildid

?
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.