Rohkema info nägemiseks:

CONFENT OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 1639; jälgijaid - 2. Arvustusi - 0; Artikleid 0 "Kirjuta CONFENT OÜ kohta arvamuslugu!"

CONFENT OÜ hetkeolukord

Juba 1639 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 2 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2024

Confent OÜ peamiseks tegevusalaks 2024. aastal oli konverentside korraldamine.

Teenused 2024. aastal

Peamisteks tegevusaladeks 2024. aastal olid konverentside programmide koostamine ning tehniline korraldamine.

Kliendid 2024. aastal

Confent OÜ teenuste suurimateks klientideks ja koostööpartneriteks olid E-Riigi Akadeemia SA, Security Software OÜ, Telia Eesti AS ja teised.

Majandussituatsiooni mõju tegevusele 2024. aastal

Sisendhinnad jätkasid tõusu. Confent OÜ kohanes oludega ja jätkas tava- ja hübriidformaadis konverentside korraldamist.

Ettevõtte müügitulu 2024. aastal oli 1 451 829 ning kasumiks kujunes 154 401 eurot.

Perspektiiv 2025. aastaks 2025. aastal jätkatakse hübriid- ja tavaformaadis konverentside korraldusteenuse pakkumist väljakujunenud kliendibaasile.

Confent OÜ

Juhatuse liige

Endrik Randoja

CONFENT OÜ kontaktid

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.