VILJANDI HARIDUSE ARENGUFOND SA
Tegevuslugu
Ettevōtte juhtkond, meeskond ja kontaktid
VILJANDI HARIDUSE ARENGUFOND SA hetkeolukord
Juba 386 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 1 Storybooki kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Tegevusaruanne 2023
Sihtasutus Viljandi Hariduse Arengufondi eesmärk on arendada süsteemselt Viljandi linnas tegutseva nelja üldhariduskooli tegevust, toetada koolide jätkusuutlikkust ning olla üldsusele laiemalt tuntud organisatsioon. Viljandi Hariduse Arengufond toetab õppija andekuse märkamise ja toetamise tegevusi, millel on potentsiaal kasvada Eesti riigi haridussüsteemi jätkusuutlikuks osaks. Sihtasutus on asutatud kuue eraisiku poolt 15. oktoobril 2013. Tegevust kavandab ja korraldab 9-liikmeline nõukogu, mis on moodustatud haridusasutuste juhtidest, ettevõtjatest ja haridusvaldkonnast huvitatud esindajatest.
Organisatsiooni igapäevast tegevust juhib tegevjuht. Töötame vastavalt oma missioonile, visioonile ja prioriteedile.
Missioon – aidata kaasa teaduspõhiselt iga õpilase andekuse märkamisele ja toetamisele, olles piirkonna üldhariduskoolidele tugev ja usaldusväärne partner.
Iga laps on andekas.
Visioon - SA Viljandi Hariduse Arengufond on tunnustatud ja professionaalne organisatsioon, mis toetab Viljandi koolide õpilaste arengut ja hakkamasaamist.
Sihtasutus prioriteet on õppija andekuse märkamine ja toetamine!
Selleks on vajalik: (cid:127) Õpetajate professionaalne arendamine ja tunnustamine.
(cid:127) Missiooni ja visiooni toetava õpikeskkonna loomine ja arendamine.
(cid:127) Lastevanemate kaasamine ja toetamine.
Strateegilised eesmärgid: (cid:127) Koolidel on püsivalt olemas arendustegevusteks vajalik info ja kompetents.
(cid:127) Paranenud on haridusasutuste sisene ning nende vaheline koostöö.
(cid:127) Paranenud on haridusasutuste õpikeskkond.
(cid:127) Viljandi haridusvaldkonnas on suurenenud koostöö ja tekkinud sünergia.
(cid:127) Suurenenud on haridusasutuste tegutsemis- ja koostöövõimekus.
Sihtasutuse arengu ja tulemusliku tegevuse eeldused on: (cid:127) hea maine ja tuntus; (cid:127) ressursi suurendamine, kasutamise tulemuslikkus ja kuluefektiivsus; (cid:127) sihtrühmade ja partnerite rahulolu; (cid:127) hea valitsemise tava rakendamine.
Tegevused, mis süsteemselt toetavad õppija andekuse märkamist ja toetamist: 1. Matemaatika noppeõppe ja temporühmade käivitamine Viljandi Kesklinna Koolis, millest on mõjutatud kõik kooli õpilased ja õpetajad (745 õpilast, 59 õpetajat ja 6 abiõpetajat); 2. Õpetajate professionaalse arengu toetamine läbi tehisintellekti võimaluste. Sihtgrupp: Viljandi linna nelja üldhariduskooli - Paalalinna, Kesklinna, Jakobsoni kooli ja Viljandi Gümnaasiumi õpetajad (kokku ligi 200 õpetajat) 3. Jätkus MF allfondi ja gümnaasiumi allfondi tegevus. Finantseeriti koolide taotlusi fondide kasutamiseks.
Sihtasutuse tegevust iseloomustavad finantssuhtarvud 2023. aastal on:
Finantssuhtarv valem 2023 2022 käibevara-lühiajalised puhaskäibekapital 20 913 13 936 kohustused lühiajalise võlgnevuse käibevara/lühiajalised 2,52 1,81 kattekordaja kohustused maksevalmiduse kordaja raha/lühiajalised kohustused 2,52 1,81 võlakordaja koguvõlgnevus/varad 0,38 0,55 tegevustulemuslikkus tegevustulud/tegevuskulud 1,27 0,83 omakapitali osakaal varadest omakapital/varad 0,62 0,45 personalikulude suhe tööjõukulud/tegevuskulud 0,69 0,60 tegevuskuludesse
VILJANDI HARIDUSE ARENGUFOND SA kontaktid
Ettevõtte suurimad koostööpartnerid
Lisa uus koostööpartner
Dropdown
Esita kaebus
Vali kommentaari tunnus, mida arvad, et see sisaldab:
Soovid teatada sobimatust kommentaarist.
Kas oled kindel?
Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?