INNOVATSIOONIKESKUS INNOKAS SA
Tegevuslugu
Ettevōtte juhtkond, meeskond ja kontaktid
INNOVATSIOONIKESKUS INNOKAS SA hetkeolukord
Juba 389 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 1 Storybooki kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Tegevusaruanne 2023
SA Innovatsioonikeskuse INNOKAS sihtgrupp on lapsed ja noored, kel on huvi loodus- ja täppisteaduste (LTT) valdkonna vastu. Samuti need, kes tahavad arendada ettevõtlikkust, omandada teadmisi ja saada praktilisi oskusi ettevõtlusest. Noored saavad kasutada INNOKA teaduse ja tehnoloogia valdkonna uusi innovaatilisi võimalusi oma võimekuse edendamiseks.
Meie lapsed ja noored osalevad püsivalt LTT valdkonna õppes, õpilasfirmade tegevuses, teadusprojektides, mudellennu- ning robootikavõistlustel.
Tehnoloogiakool INNOKAS 2019. aasta septembrist alustasime huvikooliga. Tehnoloogiakoolis saab õppida: robootikat erinevatel raskusastmetel (sh Lego Mindstorms EV3,
Arduino), inseneeriat, 3D modelleerimist ja 3D printimist, 3D mängude loomist ja arendust, programmeerimist Pythoni programmeerimiskeelega,
Micro:bitide programmeerimist, jootmist, mudellennunduses ehitada rakette ja lennukeid, keemiaõppes teha põnevaid katseid, kosmosekoolis avastada maailmaruumi saladusi ning luua oma õpilasfirma. Huvikooli info asub aadressil http://innokas.ee/info/. Huvikoolis õpib üle 100 koolinoore Lääne- Harju- ja Pärnumaalt.
Aktiivses kasutuses on 2018. aastal avatud virtuaalreaalsuskeskus.
Lisaks viime läbi teaduse ja tehnoloogiaalaseid õppe- ja perepäevi INNOKAS, koolides, lasteaedades ning firmasündmustel. Osaleme teadusepopulariseerijatena erinevatel festivalidel, messidel ja laatadel üle Eesti. Haapsalus oleme oma boksiga väljas traditsiooniliselt juunis toimuval perepäeval promenaadil ning augustis Valge Daami lastealal.
INNOKAS toimuvad koolivaheaegadel 3-päevased sügis- kevad- ja suvekoolid. Meie tegemistel saab silma peal hoida Innovatsioonikeskuse
INNOKAS Facebooki lehel.
Sündmused 29. novembril avasime pidulikult oma uhiuue professionaalse keemialabori. Avamise päeval toimusid põnevad keemia valdkonna töötoad nii lastele, noortele kui täiskasvanutele („Lääne Elu galerii“). Samal päeval andis Eesti Teadushuvihariduse Liit üle tiitli meie robootikaõpetajale
Indrek Karole, "AASTA HUVIALA ÕPETAJA 2023". Meie tegemistest kirjutas „Õpetajate Lehes“ Tiina Aro.
Mais korraldame INNOKAS traditsioonilist loovuspäeva, kus õpilased demonstreerivad oma roboteid, programme, 3D projekte, toimub kaasahaarav sumorobotite võistlus ning külalised saavad käed külge lüüa põnevates keemiakatsetes.
11. detsembril käisime külas oma pikaaegsetel koostööpartneril TÜ Teaduskooli Uurimislaboril.
19. detsembril kinkisime Metsküla Algkooli perele huvihariduspäeva väikekoolide toetuseks (ERR).
2023. aastal ei saanud juhatuse liikmed tasu juhatuse liikmeks olemise eest. Sihtasutus Innovatsioonikeskus INNOKAS juhatusse kuulub üks liige. 2023. aastal töötas Sihtasutus Innovatsioonikeskus INNOKAS keskmiselt 6 töötajat. Tööjõukulude kogusumma oli 70 254 eurot.
Angela Leppik juhatuse liige
INNOVATSIOONIKESKUS INNOKAS SA kontaktid
Ettevõtte suurimad koostööpartnerid
Lisa uus koostööpartner
Dropdown
Esita kaebus
Vali kommentaari tunnus, mida arvad, et see sisaldab:
Soovid teatada sobimatust kommentaarist.
Kas oled kindel?
Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?