To see more information:

Arvo Aller

Corporate business media and news feed
Political Parties, People's Communities, State and Society

Martin Helme kohtus konservatiivide ja rahvuslaste kohtumisel Budapestis Gruusia demokraatlikult valitud peaministriga

EKRE esimees Martin Helme osaleb taas ühel suuremal ja võimsamal konservatiivide kogunemisel Ungaris Budapestis, 𝐂𝐏𝐀𝐂 𝐔𝐧𝐠𝐚𝐫𝐢, kus ta reede hommikul astub üles ka kõnega. Eesti rahvuskonservatiivide liidril on seal palju kohtumisi teiste tuntud poliitikutega ja ta jutustab kokkusaamisest ühega neist. Martin Helme: “Budapesti CPAC toob üle maailma kokku konservatiive ja rahvuslasi. Mul oli väga meeldiv […] The post Martin Helme kohtus konservatiivide ja rahvuslaste kohtumisel Budapestis Gruusia demokraatlikult valitud peaministriga appeared first on Uued Uudised.

Read from the original source uueduudised.ee

Dropdown

all articles

Siim Pohlak: Michali valitsus rapsib kui tumm leilis!

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna aseesimees Siim Pohlak osales kolmapäeva õhtul ETV-s toimunud poliitikute debatis saates „Esimene stuudio“, kus toimus arutel
uueduudised.ee

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.