Silver Mäe

Business media and news feed
sports federations, sports organisations, Sports, Culture and Education, recreation and entertainment

Eesti laskurid olid Balti meistrivõistluste finaaletapil edukad

Vilniuses toimunud Balti meistrivõistluste finaaletapil osales 3 Eesti haavlilaskurit.  Olympic Trap harjutuses said Eesti laskurid kaksikvõidu. Andres Kull võitis Olympic Trap harjutuse finaaltulemusega 39 tabamust. Aili Popp võitis üldarvestuses teise koha, olles naiste arvestuse võitja. Tema finaaltulemuseks oli 35 tabamust. Kolmanda koha sai Leedu laskur Algirdas Keršulis 26 tabamusega.  Olympic Skeet harjutuses tabas Karl-Peeter Ein […]

Read from original source laskurliit.ee

Dropdown

all articles

Eesti Laskurliit korraldab laskeinstruktorite koolituse 10. oktoobril 2024.a

Eesti Laskurliit korraldab laskeinstruktorite koolituse 10. oktoobril 2024.a Kaitseliidu Männiku lasketiiru õppeklassis algusega kell 10:00. Koolituse tasu 50 e