KREEDIX OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ettevõte, mis näitab välja oma brändi tugevust, hindab adekvaatselt ostjate maksejõulisust ning jälgib neid ja arvete laekumist, on oma partnerite poolt respekt

KREEDIX OÜ: turvatempel arvel kulu ei tee, aga toob sisse

Ettevõte, mis näitab välja oma brändi tugevust, hindab adekvaatselt ostjate maksejõulisust ning jälgib neid ja arvete laekumist, on oma partnerite poolt respekteeritud ja ka ise usaldusväärne - selline on Inforegistri ja Kreedix'i klient.

Turvalisuse tempel sellise ettevõtte poolt väljastatud arvel näitab partneritele, et seda teda toetab Kreedix Grupi turvavõrgustik. Vastavalt kujundatud tempel kannab tugevat sõnumit "Usaldan, aga kontrollin ja juhin oma rahaasju kindlal käel".

KREEDIX OÜ on läbi aastate seisnud  hea paljude ettevõtete rahaasjade eest ning toetanud neid krediidijuhtimises ja võlahalduses. Kreedixi kogemus kinnitab üheselt, et niisugune tugev sõnum ja suhtumine tekitab lugupidamist ettevõtte suhtes, meelitab ligi sarnaste väärtustega partnereid ning hoiab eemale ebausaldusväärseid.

Tempel katab kogu krediitmüügi ahela

Nii on arve saajal näha, mida arve väljastaja (Inforegistri klient) teeb ja kuidas tagab, et ta müüb krediiti ainult usaldusväärsetele ettevõtetele, hoiab laekumistel silma peal ning mis kõige tähtsam, kinnitab erapooletul alusel, et teda ennastki võib usaldada:

  • Inforegister.ee (IR) - ta kontrollib oma partnerite tausta enne tehingut ning maandab sellega riske, ta avalikustab vajadusel võlanõuded Inforegistris.
  • Storybook.ee (SSB) - ta kasvatab kliendivõrgustikku, et saada konkurentsieeliseid ja tulla toime ka võimaliku majanduslanguse ajal.
  • 1contact.net (1CONTACT)– ta leiab sihtkliente nii Eesti kui rahvusvaheliselt turult, et kasvatada ettevõtlikult enda müügitulu. 
  • Krediidihaldus (KREEDIX) – tema selja taga on KREEDIX OÜ, kes aitab teda krediidihalduses ja võlglastega suhtlemisel
  • Turvalisuse sertifikaat (EVUL) – ta on Eesti Võlausaldajate Liidu poolt hinnatud usaldusväärseks ettevõtteks.

Iga KREEDIX OÜ ja Inforegistri/Storybooki klient ning ühtlasi ka EVUL'i sertifikaadi saanud ettevõte omab õigust lisada oma arvetele turvatempli, et anda nõnda teada oma tugevusest ja turvalisusest.

Enneta juba täna probleeme arvete laekumises

Küsi oma tempel SIIT

 

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

KREEDIX OÜ tegevusaruanne 2022

KREEDIX OÜ, mis asutati 18. juunil 2004. aastal, on olnud Eesti ettevõtete finantsmaastikul oluline tegija. Selle ettevõtte peamine tegevusala on krediidihaldus
ssb.ee
KREEDIX OÜ, mis asutati 18. juunil 2004. aastal, on olnud Eesti ettevõtete finantsmaastikul oluline tegija. Selle ettevõtte peamine tegevusala on krediidihaldusteenuste pakkumine, mis on aidanud tuhandeid Eesti ettevõtteid oma krediidijuhtimise poliitikate kujundamisel ja rakendamisel. KREEDIX OÜ on aastate jooksul omandanud sügavaid teadmisi ja kogemusi krediidihalduse valdkonnas. Nad on töötanud välja mitmeid tõhusaid strateegiaid ja meetodeid, mis on aidanud ettevõtetel paremini hallata oma krediidiriske, parandada rahavoogusid ja suurendada kasumlikkust. Nende teenused hõlmavad kõike

Kreedix Grupi ettevõtted koguvad hoogu

2021 on Kreedix Grupi ettevõtete (Kreedix OÜ, Register OÜ, Storybook OÜ ja 1Contact OÜ) jaoks märgiline aasta. Kõik ettevõtted on alustanud uute võimsate projek
ssb.ee
2021 on Kreedix Grupi ettevõtete (Kreedix OÜ, Register OÜ, Storybook OÜ ja 1Contact OÜ) jaoks märgiline aasta. Kõik ettevõtted on alustanud uute võimsate projektidega ning hakkavad välimuselt ühte nägu kasvama, näitamaks klientidele, et tegu on ühe grupi ettevõtetega ja mistahes ettevõtluses vajamineva teenuse saavad nad meie käest. Kõikide takistuste kiuste oleme loonud uusi võimalusi ja lahendusi nii oma klientidele kui ühiskonnale tervikuna. Hetkel võtame vaatluse alla Kreedixi uuendused, Inforegistri , Storybooki ja 1Contacti tegemistega saate tutvuda nende endi meedialehtedelt.

Kreedix: puhastame ettevõtlusmaastikku

Vana lugu aga aegumatu, sest aina uued ja uued juhtumid korduvad aina uuesti ja uuesti :)
ssb.ee
Vana lugu aga aegumatu, sest aina uued ja uued juhtumid korduvad aina uuesti ja uuesti :)

Hoia kliendibaas alati kaasjaastatud andmetega

Oleme oma klientide soovil automatiseerinud kliendibaasi uuendused, kuhu lisasime nüüd juurde ka inkassomenetluste ülevaated. 
 Kõik meie
ssb.ee
Oleme oma klientide soovil automatiseerinud kliendibaasi uuendused, kuhu lisasime nüüd juurde ka inkassomenetluste ülevaated. Kõik meie kliendid saavad iganädalalaselt esmaspäevati uuendatud andmetega kliendibaasi ülevaateid: krediidisoovitused, limiidid jpm. Laadi alla kliendibaasi CSV-faili NÄIDIS Mis kõige tähtsam - klientide monitooringusse lisamine või sealt eemaldamine toimub vaid ühe klikiga. Mitte keegi ei jõua pidavalt kontrollida oma klientide tausta kiiresti muutuvas maailmas - las teeb seda parem

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.