Rohkema info nägemiseks:

MARK SYSTEMS OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 1416; jälgijaid - 12. Arvustusi - 4; Artikleid 1+ "Kirjuta MARK SYSTEMS OÜ kohta arvamuslugu!"

MARK SYSTEMS OÜ hetkeolukord

Juba 1416 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 12 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,3 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2025

Osaühing Mark Systems tegevusalaks on restoranid jm toitlustuskohad. Ettevõtte opereerib Robert’s Coffee kohvikut T1 Keskuses. Aastal 2024 hakkas ka ettevõte opereerima Robert's Coffee Estonia kohvikut.

2026. aasta põhiliseks eesmärgiks on turu rasket olukorda trotsida ning püsida ka kõige suurema tormiga avatud. Mitme aasta kumulatiivne keerukus on selle küll teinud raskeks kuid ühiselt pingutades jätkatakse veel tugevalt edasi.

Ettevõtte tegevus on mõjutatud hooajalisusest. Samuti ettevõtte majandustegevus on mõjutatud välistest tingimustest, milleks on üldine majanduslik olukord.

Ettevõtte 2025. aasta kasum moodustas 171 eurot.

2025. aastal töötas ettevõttes ca 4 inimest, palgafond koos sotsiaalmaksudega moodustas 94 492 eurot.

Ettevõtte juhatuses on üks juhatuse liige.

MARK SYSTEMS OÜ kontaktid

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.