Rohkema info nägemiseks:

INFRAGATE EESTI AS

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 10620; jälgijaid - 43. Arvustusi - 4; Artikleid 1+ "Kirjuta INFRAGATE EESTI AS kohta arvamuslugu!"

INFRAGATE EESTI AS hetkeolukord

Juba 10 620 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 43 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,8 punktiga ja kommenteeritud 7 korda.

Strateegiline otsus: Kliendibaasi suurendada ei soovi
Juhatuse liige Jüri Ligi (28.11.2024): „Keskendume ainult olemasolevate klientide kvaliteetsele teenindusele ja suhete hoidmisele. Kliendibaasi suurendada ei planeeri.“

Tegevusaruanne 2024

TEGEVUSARUANNE 2024

Ettevõtte 2024 põhilisteks tegevuseesmärkideks olid: (cid:127) Efektiivsuse kasvatamine ja põhitegevuse valdkondade tugevdamine; (cid:127) Ettevalmistused uue majandustarkvara kasutuselevõtuks; (cid:127) Täita strateegias kavandatud eesmärgid: mõõdukas kasv kõigis põhitegevuse valdkondades.

2024 eelarves kavandasime teenida suuremat müügitulu ja ärikasumit võrreldes 2023 aastaga. Kuna 2023 aasta oli ettevõttele erakordselt edukas ja teisalt ei realiseerunud 2024 aastal mitmed eelarvesse kavandatud suurprojektid, siis müügi- ja äritulu eesmärgid jäid paraku saavutamata.

Aasta esimesel poolel olid hoonete ja välisruumi projekteerimise valdkonna turud ooteseisundis. See tingis ka teatava mahajäämuse ettevõtte müügimahus, mida teisel poolaastal toimunud ehitusturu elavnemine siiski ei kompenseerinud.

Mitmed pausile pandud projektid jäid pausile oodatust palju pikemaks ajaks.

Sellegipoolest, arvestades ehitusturu ettearvamatut kõikumist, jääme aasta tulemustega rahule. Sõlmisime aasta jooksul hankelepinguid ca 6,4 miljoni euro eest, müügitulu teenisime ca 6,7 miljonit eurot.

Töötajate arv kasvas aasta jooksul 3 inimese võrra jõudes aasta lõpuks 53 töötajani. Kasv jagunes ühtlaselt kõikide valdkondade vahel.

2024 aastale oli iseloomulik tellijate tähelepanu suurenemine ostetavate teenuste kvaliteedile. Võrreldes varasemate aastatega tuli juhatusel oluliselt rohkem kulutada ressursse tekkinud probleemide lahendamisele.

Ettevõtte suurimaks väljakutseks on jätkuvalt mõõdukas kasv. Et koos kasvuga ei kaasneks administratiivkulude suurenemine, juurutasime 2024 aastal uue majandustarkavara, mis võimaldab praktiliselt kõiki tegevusi maksimaalselt automatiseerida ja optimeerida. Koos kasvuga suurenevad ka riskid. Uus majandustarkvara võimaldab saada online infot projektide ja kogu ettevõtte hetkeseisust, mis omakorda võimaldab riske maandada. Samuti usume, et läbi selle paraneb meie konkurentsivõime ja kuluefektiivsus.

2024 aastal olime seotud mitmete Rail Baltica objektidega omanikujärelevalves ja projektide ekspertiiside teostamisel alltöövõtjana välisfirmadele. Kahjuks kogemus välispartneritele teenuste osutamisel ei olnud positiivne. Puudulik oli partnerite töökorraldus projektijuhtimises ja finantsdistsipliin.

Kogu äritegevus ja arveldus toimus Eestis ja eurodes. Seetõttu valuutakursside muutumise riske ei olnud.

Ettevõtte majandustegevus toimus ainult omavahendite baasil. Seetõttu finantsturgudel toimuv meie finantstulemusi otseselt ei mõjutanud.

Endiselt olid meie põhitegevuse valdkondadeks: (cid:127) Hoonete projekteerimine; (cid:127) Infrastruktuuri projekteerimine; (cid:127) Ehituse omanikujärelevalve; (cid:127) Konsultatsiooniteenused.

Meie kliendiks olid nii era- kui avalik sektor.

2024 müügitulu jagunes era- avaliku sektori vahel vastavalt 65 % ja 35 %. Avaliku sektori suurimateks hankijateks olid

Riigi Kinnisvara AS, Rail Baltic Estonia OÜ, Tallinna Lennujaam AS, Transpordiamet, Tallinna Linnavaraamet ja mitmed kohalikud omavalitsused.

INFRAGATE EESTI AS kontaktid

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.