Rohkema info nägemiseks:

EESTI RAHVA MUUSEUM

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 3396; jälgijaid - 16. Arvustusi - 0; Artikleid 0 "Kirjuta EESTI RAHVA MUUSEUM kohta arvamuslugu!"

Viljandimaa rahvarõivakooli I lennu rõivakomplektide näitus «Sajand ees või taga»

ERMi Heimtali muuseumi rahvamajas 6. juuni – 31. juuli Viljandimaa rahvarõivakool alustas 2021. aastal Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia ja Eesti Rahvakultuuri Keskuse koostöös, keskendudes Põhja-Viljandimaa ja Mulgimaa rahvarõivastele. Koolitus kestis kaks aastat ja selle aja jooksul kooti kangastelgedel kangaid, õpiti traditsioonilisi käsitsi õmblemise võtteid ning narmaste valmistamise tehnoloogiaid. Lisaks niblati või heegeldati pitse, värviti lõngu, valmistati pastlad ja helmekee. Tehnikatest olgu nimetatud veel silmuskudumine, kõladega ja kirivöö kudumine, paelte punumine.

Loe algallikast erm.ee

Dropdown

kõik artiklid

Peipsi põhjaranniku etnograafiapärandit tutvustab sisutihe pärandipäev

12. juulil toimub Pärnaõue talus IV pärandipäev, kus saab lähemalt tutvuda Peipsi põhjaranniku etnograafilise pärandiga. Tihedasse päevakavva mahub näituse avam
erm.ee

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.