Rohkema info nägemiseks:

Ă•PILASMALEV SA

3
Ă„rimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 813; jälgijaid - 5. Arvustusi - 0; Artikleid 0 "Kirjuta ÕPILASMALEV SA kohta arvamuslugu!"

Ă•PILASMALEV SA hetkeolukord

Juba 813 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 5 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,0 punktiga ja kommenteeritud 8 korda.

Tegevusaruanne 2022

Sihtasutus Ă•pilasmalev (SA Ă•M) on kantud Harju Maakohtu registrisse 27.06.2001. SA Ă•M on

Tallinna linna poolt loodud ühing, mille põhieesmärk on toetada noorte arengut mitteformaalse õppe ja töökasvatusega, et hõlbustada nende ühiskonda lõimumist, luua noortele head töövõimalused ning hoida ja arendada õpilasmalevat kui noorsootöö vormi.

SA ÕM 2022. aasta eesmärgiks oli ca 1000 malevakoha loomine Tallinna koolinoortele. Lisaks korraldada õpilasmaleva suursündmusi ja projekte/programme, kuhu kaasata ka teisi Eesti malevakorraldajaid.

2022. aasta algas SA ÕM jaoks uue Eesti Õpilasmaleva logo kujundamisega. EÕM2022 logo kujundas SA ÕM rühmakomandör Liis Gross. EÕM2022 logo kasutati läbivalt aasta jooksul maleva meenetel, trükistel jne. EÕM2022 logoga meeneid (T-särgid, embleemid) tellisid ja võtsid kasutusele ka teiste Eesti piirkondade malevakorraldajad.

Veebruaris toimus Malevanädal, millega SA ÕM tähistas oma 19. tegutsemisaasta täitumist.

Kevadperioodil toimusid mitmed koolitused nii uutele kui juba mitmendat aastat töötavatele rühmajuhtidele. Koolitustel käsitleti teemasid nagu esmaabi, juhtimine, suhtlemine erinevate osapooltega, turvalisus, tööseadusandlus, vaimne tervis, tegevused rühmas, meeskonnamängude korraldamine, grupikokkulepete tegemine, grupi arengufaasid, noore eakohased arenguvajadused, suhtlemistõkked, aktiivne kuulamine, enesekehtestamine, hinnanguvaba kirjeldamine, probleemolukordade lahendamine, noorte enamlevinud psüühilised häired, mitteformaalne õppimine, malevategevuste päevakava planeerimine jpm.

2022. aastal oli SA ÕM malevarühmade juures tööl 102 rühmajuhti, kes täitsid 117 rühmajuhi ametikohta.

2022. aastal loodi bränd ÕM Huviretked. Brändi eesmärgiks on pakkuda huvitavaid, arendavaid ja väljakutsete rohkeid aktiivseid tegevusi (meeskonnapäevad, kanuuretked, jalgsiretked, haridusretked). Siia alla koonduvad aktiivsed rühmajuhid, kes saavad malevasuve väliselt kasutada ära enda võimekust ning lisatasu eest viia läbi erinevatele huvigruppidele tegevusi.

10. mail algas registreerimine SA ÕM rühmadesse. Tunniga laekus üle 1800 ankeedi. Kõige kiiremini täitusid linnasisesed põhikooli õpilaste rühmad, mille tööandjaks Tallinna linnaosad ja asutused.

Malevarühmi on 61, millest 25 linnasisesed ja 36 linnavälised.

2022. aasta suvel SA-l ÕM 61 rühma, millest 36 linnavälised ja 25 linnasisesed rühmad. Nende hulgas toimusid ka EÜE ehk üliõpilaste malevarühmad. Kokku sai SA ÕM kaudu tööd 972 noort.

RĂĽhmade komplekteeritus oli 100%.

Linnavälistes rühmadest 1/3 olid seotud põllumajandus-/aiandustöödega, 2/3 rühmadest töötas viljakorjamistel (maasikas, vaarikas, mustikas, õun jne). 1 rühm töötas tootmisettevõttes ja

Ă•PILASMALEV SA kontaktid

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.